VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE V ÚTERÝ 28.5. PRACOVNÍ DOBA DOČASNĚ OMEZENA. OTEVŘENO BUDE POUZE DO 13:30. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

T-Stick A2 Eurotec

Kód: 111857
35 Kč / ks 29 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

T-Stick se vloží mezi dvě dřevěná prkna a připojí se v drážce prkna ocelovou destičkou. To vytvoří opticky hezkou dřevěnou plochu bez viditelných hlav šroubů. Vzdálenost prken je automaticky dodržena pomocí T-Sticku. Vzdálenost cca 9 mm od spodní konstrukce umožňuje dobré provětrání, tím se netvoří stálá vlhkost. Životnost je tím pozitivně ovlivněna. Při dodržování pokynů k pokládce od firmy Eurotec, umožňuje T-Stick lehké nastavení prken, dříve než budou pevně přišroubována. Po přišroubování sedí prkna absolutně pevně. Pokud musí být prkno vyměněno, je to s tímto systémem možné i po dokončení terasy.

Rychlá pokládka:
Systém připojení T-Stick je okamžitě použitelný. Díky použití počátečního klipu je také počáteční prkno neviditelně přišroubováno, to samé platí také pro koncové prkno. Není třeba žádné předvrtání. Když je počáteční prkno položeno, položí se další prkna, vyrovnají a zafixují. T-Stick s destičkou se vloží do drážky dřevěných prken, šroub k zafixování se trochu zašroubuje. Když je prkno zafixováno, můžete prkno přišroubovat. Dbejte na to, aby točivý moment Vašeho Aku šroubováku byl správně nastaven, v žádném případě šroub nepřekruťte.

Popis materiálu:
T-Stick sestává z plastového kříže, vyztuženého skelným vláknem, který je odolný proti povětrnostním vlivům, z destičky a šroubu z ušlechtilé oceli.

Výhody:
• Přišroubovaná prkna lze po dokončení terasy jednoduše vyměnit!
• Dodatečné nastavení a výměna jednotlivých prken je kdykoli možné.
• Po přišroubování napevno prkno spolehlivě a pevně drží.

Upozornění:
Vhodné pouze pro dřevo s velmi malým pohybem a WPC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: