Podložka RC10 mm pro dlažbu

Kód: 421
64 Kč / ks 53 Kč bez DPH
K dodání do 4-6 dnů
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr: 10 mm
Pryžová podložka s křížovým držákem pro instalaci betovové dlažby

Pryžová podložka je vybavená křížovým držákem dlaždic. Podložky Solidor jsou vyrobeny ze speciální recyklované směsi pryže odolávající zpuchření a tlumící vybrace. Podložky RC + T4 jsou vhodné pro instalaci betonových dlaždic a umožňují jeich umístnění nad úrovňí země. Dlažba tak není umístěna přímo na zemi a umožňuje volný odtok pod dlažnicemi.

Základní terč vhodný pro instalaci podkladových hranolů pro terasy - decking. Umožňuje umístit podkladové hranoly 14 mm nad úroveň země, hranoly nejsou umístěny přímo na zemi a umožňují volný odtok vody pod rošty. Terč je vybaven držákem hranolu umožňujícím umístění hranolů do šíře 72 mm. Na spodní straně je terč vybaven speciální pryžovou podložkou tlumící vibrace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hahn Holz je mladá firma působící na českém trhu již od roku 1998. Firma má za sebou velkou řadu zakázek v oblasti dřevěných teras, dřevěných zábradlí do interiéru i exteriéru. Mezi naše pole působnosti rovněž patří výroba nerezových, skleněných a celoskleněných zábradlí. Vzhledem k širokému záběru firmy v oblasti zakázkové výroby, jsou naši lidé experti na všechny typy materiálů, které používáme a dokážou vždy dobře poradit s výběrem správného materiálu. A ne jenom to. :)