Hahn Color Pigment M - metalický modrý do epoxidů 50g

Kód: HAHNCOLORPIG_MET_MODRY
299 Kč / ks 247 Kč bez DPH
K dodání do 2-3 týdnů

Speciální tónovací přípravek s metalickým vzhledem k probarvování epoxidových systémů HAHN COLOR POX. Dodává se v 6 barvách zelená, žlutá, bronzová, šedá, modrá a perleťová, které jsou vzájemně mísitelné (vzniká široká škála dalších odstínů). 

TECHNICKÝ LIST

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi jemný práškový metalický pigment k probarvování epoxidových systémů HAHN COLOR POX. Doporučené dávkování je 1-15 hm. % ke složce A (pryskyřici).

Použití pigmentu
Před zpracování dobře protřepejte. Používejte za pokojové teploty. HAHN COLOR PIGMENT M vmíchejte do složky A (pryskyřice) systémů HAHN COLOR POX. Zpočátku vmíchejte menší množství a přidávejte postupně tak, abyste dosáhli požadované sytosti odstínu. Vmíchejte max. 5 % váhově k použitému množství složky A. Vyšší koncentrace by mohly mít vliv na výsledné vlastnosti produktu (např. špatné vytvrzení atd.). Pigment vmíchávejte pomalu tak, aby nedošlo k našlehání pryskyřice. Poté proveďte natužení příslušným množství složky B (tvrdidla).

Skladování pigmentu
Skladujte v dobře uzavřených obalech, v krytých suchých skladech při teplotách 5-25°C. Záruční doba je 12 měsíců od data výroby. Chraňte před horkem a sálavým teplem. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů, krmiv a léků. Skladujte mimo dosah

 

TECHNICKÝ LIST

BEZPEČNOSTÍ LIST 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie - Epoxidová pryskyřice
Hmotnost: 0.05 kg
Základní barva: Modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: