VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE V ÚTERÝ 28.5. PRACOVNÍ DOBA DOČASNĚ OMEZENA. OTEVŘENO BUDE POUZE DO 13:30. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Klipy Novlek Hardwood clip - balení 185ks

Kód: 457
4 196 Kč / ks 3 468 Kč bez DPH
Skladem - k dodání do 4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Klipy Novlek pro montáž dřevěných teras, fasád stkytým spojem
Dodáváme ve dvou variantách baleních 185 a 450 ks včetně vrutů, bitů, vymezovacích kolíčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klipy Novlek Hardwood clip

Nabízíme 2 varianty klipů v balení Classic kit 185 ks dostačující pro cca 12 m2 plochy terasy a dále balení Pro kit 450 ks klipů pro cca 27 m2
 v praktickém plastovém kufříku. Klipy Novlek Hardwood Clip jsou vysoce kvalitní spojky určeny montáž pro dřevěných teras takzvaným skrytým spojem. Klipy Novlek mohou být použity pro většinu druhů dřevin stabilních dřevin pro venkovní terasy bez ohledu na délku prken. Klipy je dále možné použít také pro montáž vnitřních a venkovních obkladů stěn a stropů, sprchových roštů a celou další řadu aplikací. Jedinečné provedení nerezové spojky s plastovým potahem. Novlek Hardwood Clip je špičkou na trhu skrytých spojů terasových palubek. Klipy Novlek Hardwood clip jsou vysoce kvalitní spojky pro terasové palubky, obklady  a celou řadu dalších aplikací. Spojka vytvoří během instalace šíři spáry cca 5 mm. Klipy Novlek Hardwood Cklip jsou vysoce kvalitní patentované spojky pro instalaci terasových palubek v síle 21-25 mm takzvaným skrytým spojem. Klipy jsou vyrobeny z nerezové oceli a Polyethylenu, což dodává tomuto výrobku vysokou pevnost a pružnost. Tyto spojky vyžadují drážku po stranách palubek. Drážka se provádí lamelovací frézkou při instalaci teras.

Upozornění: Spojky nejsou vhodné pro instalaci nestabilních dřevin s vyšším ryzikem kroutivosti jako například Modřín, Massaranduba či Bangkirai a dřevin s podobnými vlastnostmi. Informujte se před instalací o vhodnosti jednotlivých dřevin pro instalaci spojkami Novlek hardwood clip.

Classic Kit - obsah balení

185 ks klipů, 200 ks vrutů, 1ks vrták, 3 ks vymezovací kolíčky, 12 kusů dřevěných zátek ze dřeviny Ipe, návod na montáž.
Uvedené množství Classic kit je určeno pro cca 12 m2 terasy

Pro kit - obsah balení

Obsah balení 450 ks klipů, 500 ks vrutů, 5ks vrtáků, 8 ks vymezovací kolíčky, 50 ks dřevěných zátek ze dřeviny Ipe, návod na montáž.
Uvedené množství Pro -kit je určeno pro cca 27 m2 terasy

Prohlédněte si video návod na montáž
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: