VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE V ÚTERÝ 28.5. PRACOVNÍ DOBA DOČASNĚ OMEZENA. OTEVŘENO BUDE POUZE DO 13:30. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Odvodňovací profil hliník - antracit 7016 rohový prvek

Kód: 9634
750 Kč / ks 620 Kč bez DPH
K dodání do 4-6 dnů
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobek je vyroben z hliníku, práškově lakovaný (certifikace QUALICOAT) a má UV úpravu.

Na každé pole je nutné zajistit 4 okapové rohy.

Návod k použití: Okapový roh se přišroubuje ke konstrukci 7 cm pod stavebnicí. U délek větších než 200 cm a pro dosažení sklonu 1 cm/m neváhejte své okapy překrývat. Aplikujte silikonové těsnění mezi okap a konstrukci pro optimalizaci rizika protékání vody.

Návod k použití: Žlab se přišroubuje ke konstrukci 7 cm pod samkit systém. U délek větších než 200 cm a pro dosažení sklonu 1 cm/m neváhejte své okapy překrývat. V závislosti na potřebách lze okap řezat pilkou na železo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství systému SAM KIT pro zastínění pergoly
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hahn Holz je mladá firma působící na českém trhu již od roku 1998. Firma má za sebou velkou řadu zakázek v oblasti dřevěných teras, dřevěných zábradlí do interiéru i exteriéru. Mezi naše pole působnosti rovněž patří výroba nerezových, skleněných a celoskleněných zábradlí. Vzhledem k širokému záběru firmy v oblasti zakázkové výroby, jsou naši lidé experti na všechny typy materiálů, které používáme a dokážou vždy dobře poradit s výběrem správného materiálu. A ne jenom to. :)