Hliníkový podkladový profil 40x60x4000mm

Kód: 40604000ALU
OBJEMOVÁ SLEVA - 5% nad 50 000,- Kč OBJEMOVÁ SLEVA - 7,5% nad 100 000,- Kč
Značka: Hahn Holz
1 684 Kč / ks 1 392 Kč bez DPH
Skladem - k dodání do 4 prac. dnů (607 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podkladní hranol z hliníku nabízí oproti dřevěné konstrukci naprostou jistotu stability pro jakékoliv podmínky, jakým bude rošt odolávat. Hliníkové profily jsou tvarově stálé a rovné. Odpadají trhliny, kroucení, bobtnání a smršťování tzn. veškeré změny, které se u dřeva vyskytují z důvodu změn klimatických podmínek.
Díky speciálnímu tvaru je zabráněno usmyknutí šroubů a tento typ podkladního hranolu umožňuje montáž jak neviditelného tak i viditelného připojení. Způsob připojení je závislý na typu dřeviny. Některá exotická dřeva s vysokou hustotou lze pokládat pouze s viditelným připojením tzn. pomocí vrutů ze zhora. Použijete-li pro svou terasu rošt z hliníkových profilů, nezapomeňte, že je třeba pracovat s vruty, které jsou určeny přímo pro hliník. Doporučujeme použít samovrtné šrouby EUROTEC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hahn Holz je mladá firma působící na českém trhu již od roku 1998. Firma má za sebou velkou řadu zakázek v oblasti dřevěných teras, dřevěných zábradlí do interiéru i exteriéru. Mezi naše pole působnosti rovněž patří výroba nerezových, skleněných a celoskleněných zábradlí. Vzhledem k širokému záběru firmy v oblasti zakázkové výroby, jsou naši lidé experti na všechny typy materiálů, které používáme a dokážou vždy dobře poradit s výběrem správného materiálu. A ne jenom to. :)