Merbau masivní podlaha Real floor, 15x120x300-900/1200 mm, PD

Kód: 15120361
1 288 Kč / m² 1 288 Kč bez DPH
Skladem - k dodání do 4 prac. dnů (136 m²)

Podlahy REAL FLOOR zahrnují masivní dřevěné podlahy z ušlechtilých exotických dřevin až po dřeviny jehličnaté. Teak, Merbau, Palisandr stejně jako dub, jasan či modřín jsou podlahy, které slouží díky svému masivnímu provedení po generace.

Dřevo Merbau je velmi tvrdé a má dlouhou životnost díky vysoké hustotě a obsaženým látkám. Jádrové dřevo je hnědošedé až tmavě červenohnědé s různými odstíny. Barevné rozdíly mezi jednotlivými prkny jsou přirozené a obvyklé a vytvářejí velmi atraktivní vzhled pro náročné interiéry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevo Merbau se vyskytuje v Jihovýchodní Asii, zejména Indonésii a Malajsii v oblastech blízko pobřeží a ve vyšších polohách do 400 m nad mořem. Toto dřevo má téměř stejnoměrnou texturu bez defektů a bez běli, obsahuje vysoký obsah pryskyřice, která se projevuje výskytem zlatavě žlutým žilkováním. Dřevo je velmi tvrdé a má dlouhou životnost díky vysoké hustotě a obsaženým látkám.

Hustota dřeva: 850 – 1100 kg/m3.

V jednom balení je mix napadajících délek od 300-900mm, popřípadě i 1200 mm.

 

Specifikace:

  • Provedení: Pero drážka
  • Rozměry:15x120x300-900/1200 mm
  • Hustota: 850 – 1100 kg/m3.

 

Pro celoplošné lepení doporučujeme použít polyurethanové lepidlo zn. KIESEL BAKIT PU-P, které zajistí, že ani tak vysoce olejnaté dřevo jako je Merbau se v průběhu užívání neodtrhne od podkladu a lepivost nebude narušena.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné podlahy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hahn Holz je mladá firma působící na českém trhu již od roku 1998. Firma má za sebou velkou řadu zakázek v oblasti dřevěných teras, dřevěných zábradlí do interiéru i exteriéru. Mezi naše pole působnosti rovněž patří výroba nerezových, skleněných a celoskleněných zábradlí. Vzhledem k širokému záběru firmy v oblasti zakázkové výroby, jsou naši lidé experti na všechny typy materiálů, které používáme a dokážou vždy dobře poradit s výběrem správného materiálu. A ne jenom to. :)