Dubová masivní podlaha Real floor, 4PD/4V , bez PÚ

Kód: 20120076
od 1 205 Kč / m² od 996 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dubové podlahové palubky se hodí téměř do každé domácnosti. Dojem z dubové průmyslové mozaiky je skvělý.

Prkna REAL FLOOR, vyráběna z masivního dřeva, jsou robustní, absolutně nadčasové a svým provedením slouží po generace. Výhodou palubek je přirozený přírodní vzhled dřeva, rychlá a jednoduchá montáž, široké spektrum využití v interiéru i v exteriéru, tvarová stálost a velice příznivá cena s dlouhou trvanlivostí.

Detailní informace

tloušťka x šířka: 20x180mm
Na dotaz | 20180052
1 973 Kč / m²
1 631 Kč bez DPH
tloušťka x šířka: 20x120mm
Na dotaz | 20120076
1 205 Kč / m²
996 Kč bez DPH
tloušťka x šířka: 20x140mm
Na dotaz | 20140083
1 585 Kč / m²
1 310 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Podlahy REAL FLOOR zahrnují masivní dřevěné podlahy z ušlechtilých exotických dřevin až po dřeviny jehličnaté. Teak, Merbau, Palisandr stejně jako dub, jasan či modřín jsou podlahy, které slouží díky svému masivnímu provedení po generace. . 

Dub evropský má hustotu po vysušení 720-750 kg/m3. Středně tvrdé dřevo má středně vysokou pevnost v ohybu a tlaku, nízkou tuhost a rázovou houževnatost a velmi se hodí i k ohýbání. Dub působí korozi kovů a ve vlhku stykem s kovem se na dřevu tvoří modré až černé skvrny. Dub obsahuje značné množství tříslovin (taniny ) 12-20% – katechiny a elagotaniny. Dále obsahuje také flavonoidy a purpurogalin, tj. červeň dubové kůry.

Podlahy REAL FLOOR zahrnují masivní dřevěné podlahy z ušlechtilých exotických dřevin až po dřeviny jehličnaté. Teak, Merbau, Palisandr stejně jako dub, jasan či modřín jsou podlahy, které slouží díky svému masivnímu provedení po generace. 

 Specifikace:

  • Rozměr (tl. x š): 20 x 180 mm
  • Povrch: Kartáčovaný
  • Spoj: 4PD = 4 x pero drážka, tzn. pero a drážka kolem dokola každé lamely
  • Povrchová úprava: bez PÚ
  • Vlhkost dřeva při dodání : 7-11%
  • Provedení: 4V = 4 x lehce sražená hrana kolem obvodu každého prkna tzn. ze všech 4 stran

 

Doporučené lepidlo pro celoplošné lepení: Pro celoplošné lepení doporučujeme použít elastické lepidlo zn. KIESEL BAKIT EK neu nebo polyurethanové lepidlo BAKIT PU-P.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné podlahy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hahn Holz je mladá firma působící na českém trhu již od roku 1998. Firma má za sebou velkou řadu zakázek v oblasti dřevěných teras, dřevěných zábradlí do interiéru i exteriéru. Mezi naše pole působnosti rovněž patří výroba nerezových, skleněných a celoskleněných zábradlí. Vzhledem k širokému záběru firmy v oblasti zakázkové výroby, jsou naši lidé experti na všechny typy materiálů, které používáme a dokážou vždy dobře poradit s výběrem správného materiálu. A ne jenom to. :)