Nátěry pro venkovní terasy

38 položek celkem
Saicos odstraňovač šedi 1 L
309 Kč
Kód: 77
Saicos odstraňovač mechu 1 L
495 Kč
Kód: 76
Saicos Impregnace dřeva bez biocidů 0,75 L Kód: 287
bangkirai ipe Kód: 57
bezbarvý Kód: 78
bílý Kód: 80
cerny Kód: 82
modrin Kód: 79
sedy Kód: 81
Saicos - speciální olej TEAK 0,75 L - 0118 Kód: 83
ZELENY KDI Kód: 84
Osmo terasový olej 0,75l bangkirai olej tmavý .016 Kód: 428
Osmo terasový olej 0,75l douglasie .004
839 Kč
Kód: 420
Osmo terasový olej 0,75l garapa olej .013 Kód: 426
Osmo terasový olej 0,75l massaranduba olej .014 Kód: 427
Osmo terasový olej 0,75l modřín olej .009 Kód: 424
Osmo terasový olej 0,75l šedý olej .019 Kód: 429
Nahoru
Další produkty

Logo Osmoosmo terasovy olej

Osmo Terasové oleje slouží k ochraně a údržbě dřevěných teras, zahradního nábytku a pohledových zábran jak z jehličnatých dřevin tak z ušlechtilých dřevin. Např. tlakově impregnovaná borovice, douglasie, cedr, dub nebo bangkirai. Vhodné také pro ošetření dřevin jako teak, eukalyptus a ostatní tvrdé ušlechtilé dřeviny. U vroubkovaných a drážkovaných teras se zvyšuje spotřeba materiálu.  


Výhody:

Terasové oleje vyhlazují povrch dřeva, který poté odpuzuje vodu a nečistoty;
* Jednoduché oživení povrchu, bez nutnosti obrušování a v případě tvrdých dřevin bez základního nátěru;
* Osmo Teak olej je bezbarvý a nechrání proto před UV zářením (rychlé zašednutí) 

Logo saicosspec olej

 

Saicos - Speciální olejový nátěr na terasy. Prémiová protiskluzná ochrana pro dřevěné terasy a zahradní nábytek. Pro všechny druhy dřevin: tvrdé, tlakově impregnované, termodřevo,...

Vlastnosti

Hedvábně matný, přírodně vyhlížející povrch zdůrazňuje barvu a strukturu dřeviny. Nátěr je trvale spojen se dřevem. Neloupe se a nepraská a při renovaci nepotřebuje náročnou přípravu, ani po mnoha letech. Obnovovací nátěr naneseme na očištěný povrch, který není třeba brousit. Je prodyšný, reguluje vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost. SAICOS Speciální olej chrání dřevo přirozeně: přírodní oleje proniknou hluboko pod povrch dřeva, chrání je zevnitř a udržují je v pružném stavu a chrání povrch před povětrnostními vlivy. Získáte prodyšné dřevo, kde může vlhkost unikat. 

Použití

Pro ochranu a údržbu dřevěných teras, konstrukcí pro terasy, balkonů, zahradního nábytku a ostatního dřeva v zahradě. Je možno ho použít pro všechny druhy dřevin, zejména pro tvrdé a exotické dřeviny, rovněž pro tlakově impregnovanou borovici, termo dřevo a ostatní dřeva v exteriéru. SAICOS Speciální olej neobsahuje biocidy ani konzervační látky a proto může být bez problémů použit i v interiéru.